dashblog logo
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.
[mc4wp_form id="4288"]
Zapisz Zapisz

O NAS

Poznaj nowe niepowtarzalne miejsce na kulinarnej mapie Białegostoku. I daj się zaprosić!

„Człowiek nie żyje, aby jeść, ale je, aby żyć”

Sokrates
Idea stworzenia Restauracji Lipowa 12 powstała pod koniec 2016 roku. Już na początku kwietnia 2017 nastąpiło uroczyste otwarciee Restauracji. Restauracja powstała na potrzeby tętniącego życiem miasta – Białegostoku, w którym to brak było takiego miejsca, gdzie w doskonałej cenie będzie można zjeść biznesowy lunch. Zatrzymać się na dobre wino, zjeść przepyszny obiad z przyjaciółką, czy spędzić miły czas z ukochaną osobą..
Wyrafinowane przepyszne dania, którym tworzy podstawę tradycyjna polska kuchnia, mieszają się z nowoczesnością. Zielony żywy mech na ścianach podkreśla to co najważniejsze w każdej dobrej restauracji – przyprawy, aromaty, zioła, najlepszy naturalny smak wprost z podlaskiej ziemi. Specjalne talerze i wykwintne wino z całego świata, a to wszystko w przystępnej cenie – dla każdego. Lipowa 12 to idealny adres dla zgłodniałych – także piękna i wrażeń.

 

Atutem Restauracji Lipowa 12 jest również przepiękna Sala Kameralna. Sala, w której zorganizujesz ważną dla siebie uroczystość, bądź minikonfernecje czy biznesowe spotkanie. Wejdź w zakładkę kontakt, jeśli jesteś zainteresowany wynajmem sali.

Restauracja Lipowa 12 to:

Profesjonalizm

Smak

Klimat